Hangi Burçlar Hangi Burçlara Aşık Olur? 2

0
1576
burçlar

Her kesin kendine özgü bir sevgi dili vardır. Ne tür bir insanla uyumlu olduğunuzu öğrenmek istiyorsanız veya hoşlandığınız kişinin karşı taraftan beklentileri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız astroloji harika bir yol gösterici olabilir. Çünkü burçların da kendi içinde temel sevilme beklentileri vardır. Peki hangi burç nasıl sevilmek ister, nasıl kişilere aşık olur?

burçlar
Görsel: burçlar

Hangi burç hangi burçları sever?

1.    Terazi 

Teraziler, birlikte çok zaman geçirmeyi seven bir partner tam size göre. Entelektüel olarak sizinle eşleşebilecek ve ilginç bir sohbet edebilecek birini seviyorsunuz. Esprili bir mizah anlayışına sahip olması da sizin için önemli. Sürekli planlara ihtiyacınız yok, başka ne olup bittiğine bakmaksızın sadece partnerinizle birlikte olabildiğiniz zaman sevildiğini hissediyorsunuz. Ayrıca, partnerinizin bağımsızlığınızı teşvik etmesi ve konfor alanızdan çıkmanıza nazikçe yardım etmesi de çok şey ifade eder. Her zaman bir takım olarak dünyaya meydan okumak istersiniz ancak sizin kişisel başarılarınızı takdir etmek için kendi yolunun dışına çıkan ve zaman zaman dikkatleri üzerinize çekmenize izin veren birine sahip olduğunuzda, gerçekten özel birini bulmuşsunuzdur!

Özellikle partneriniz sizi dışarı çıkardığında ve yeni arkadaşlar edinmenize yardımcı olduğunda harika hissediyorsunuz. İlişkilerinize diğer burçlardan daha fazla öncelik veriyorsunuz ve özgüveninizi artırmak için başkalarının sizinle ilgili olumlu görüşlerine güvenebilirsiniz.

2.    Akrep 

Birinin içeri girmesine izin verdiğinizde, bu çok ciddi bir şeydir, Akrepler. Diğer kişiden hemen şeffaflık istiyorsunuz ancak sizin bu açıklığa karşılık vermeniz çok daha uzun sürüyor. İdeal partneriniz, süreci aceleye getirmeden duygusal olarak taahhütte bulunmanızın ne kadar zaman alacağı konusunda sabırlı olacaktır. Doldurulması zor bir görev ancak birinin yeterince sevgi ve güven hissettiğinizde, bunu karşı tarafın hayatının en tutkulu ve yoğun ilişkisi haline getiriyorsunuz. Birini en çok gizli veya karmaşık bir özelliği olduğunda arzularsınız, ancak bu gerçek olmalıdır. En ufak bir yüzeysellik veya sahtelik hissedersiniz orada noktayı koyarsınız.

Çok fazla fiziksel temas, size sevildiğinizi hissettirir. Güçlü bir yakınlık duygusu sizinle birlikte olabilmek için bir gerekliliktir. Birinin ilişkiye her şeyi vermesini, yatakta harika olmasını ve duygusal derinliğinizi paylaşmasını istiyorsunuz. Tabu konular hakkında konuşmaya, sürekli merak ettiğiniz soruları yanıtlamaya ve yatak odasındaki tutkunuza ayak uydurmaya istekli olmaları gerekir. Biri tüm çemberlerinizin arasından atlamayı başardığında ve sizi ne kadar çekici bulduğuyla sizi etkilediğinde, sonunda partnerinizden gelen sevgiye ve şefkate izin verirsiniz. Ancak o zaman samimiyet arzunuz tatmin olur.

3.    Yay 

Herhangi bir ilişkide belirli bir miktarda özgürlüğe ihtiyacınız var ve bir kişiye bağlanmak boğucu veya korkutucu gelebilir. Maceralara çıkmanıza izin verebilecek ve ihtiyacınız olduğuna karar verdiğinizde boş zamanınızı geçirebilecek birini istiyorsunuz. Daha da iyisi, sizi bir maceraya çıkarabilecek ve yaşadığınız hızlı tempolu hayata ayak uydurabilecek birini istiyorsunuz. En büyük fikirlere sahip en şanslı burçsunuz ve hayallerinizi destekleyen ve onları gerçekçi bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olan mantıklı bir partner sizin için en iyisi.

burçlar
Görsel: burçlar

Ama her şeyi kendi bildiğiniz şekilde yapmalısınız ve partneriniz size düzeltildiğinizi ya da küçümsendiğinizi hissettirmeden rehberlik etmeli. Yoğun günlük yaşamınıza çok fazla enerji harcıyorsunuz, bu yüzden partneriniz en azından size ayak uydurmaya çalışabilir. İyimserliğinizi paylaştığında, sizin küstah doğanızın ötesine bakabilen ve sizi kafese kapatılmış hissettirmeden sevgi ve destek sağlayabilen birinin sizi gerçekten umursadığını söyleyebilirsiniz.

4.    Oğlak 

Burcunuz her zaman yaklaşması kolay bir burç değildir, sevgili Oğlaklar. Kendinizi ciddi bir şekilde sunmanız ilk başta soğuk ve mesafeli görünebilir, bu yüzden ilk adımı atması gereken kişi siz olabilirsiniz. Ancak birisi dikkatinizi çekmek için elinden geleni yapıyorsa ona oldukça çabuk ısınabilirsiniz. Yine de yüzeysel bir flört uzun sürmez, her şeyi en başından ciddiye alırsınız ve kalıcı değeri olmayan bir ilişkiye yatırım yapmazsınız.

Birisi sizi gerçekten sevdiğini kanıtladığında, ilişkide giderek daha fazla kendinize güvenirsiniz. Ve ne kadar kendinizden emin hissederseniz, o kadar enerjik bir sevgili olursunuz. Ancak partneriniz dikkatli olmalıdır; unutulmuş bir yıldönümü veya küçük bir beyaz yalan, birlikteliğinizin temelindeki çatlakları gösterebilir. En az sizin kadar güvenilir olan ve saçma sapan hatalara asla izin vermeyen bir partner, ideal eşinizdir. Zaman, enerji ve finans yatırımınızın karşılığını istiyorsunuz. Sizin katı kişiliğinize uyum sağlama esnekliğine sahipken, yine de her türlü pürüzlerden kaçınan biri tam size göre.

5.    Kova 

İlişkilerde her zaman iyi değilsiniz Kovalar. Tarafsız doğanız başkaları için korkutucu olabilir ve her zaman tüm eksantrikliklerinize ilgi duymazlar. Sizin de canınıza minnet. İlk görüşte aşka inanan ve anında yanınızda olmak isteyen birini istemezsiniz. Sizin için partnerinizle en iyi arkadaş olmak çok önemli, bu yüzden platonik arkadaşlar olarak başlamak kalbinizin anahtarı olabilir. Arkadaşlık büyüdükçe ve daha derin duygular organik olarak gelişmeye başladıkça, yavaş yavaş daha fazla yakınlığa izin verirsiniz. Birinin tüm karmaşıklıklarınızı ve tuhaflıklarınızı bilmesini ve yaklaşmadan önce onları kabul etmesini istiyorsunuz.

Müzik veya sanattaki tuhaf zevkiniz herkese hitap etmiyor ancak eşinizin ilgi alanlarınızı kabul etmesi ve teşvik etmesi gerekiyor. Sizi yargılamadan alışılmadık fikirleri keşfetmeye istekli biri, sizi kesinlikle kazanacaktır. Yatak odasında, tuhaf fikirlerinize ayak uydurmaları ve arzuları konusunda da açık olmaları gerekir. Bir gökkuşağı gibi romantik duygular yaşayabilirsiniz ancak dramatik aşk ilanları yerine partnerinizle derin bir konuşma yapmayı tercih edersiniz. Duygular oradadır ve onları istediğiniz zaman ifade edersiniz. Bu sınırları anlayan ve saygı duyan biri sizin için en iyisidir.

burçlar
Görsel: burçlar

6.    Balık 

En duygusal burç olduğunuz bir sır değil ve ruh haliniz göz açıp kapayıncaya kadar bir uçtan diğerine değişebilir. Sizi olduğunuz gibi kabul edebilecek ve sürekli değişen hislerinizi kabul edebilecek birini istiyorsunuz. İdeal peri masalı romantizmini istiyorsunuz ve ilişkilere dair rüya gibi bakış açınız düpedüz büyüleyici. Klasik bir akşam yemeği-film randevu gecesi, şiirler, çiçekler tercih ettiğiniz sevgi gösterileridir. Kalbinizin kilidini açmanın bir sırrı yok, her zaman sonuna kadar açık. Sunacak tonlarca şefkat ve sonsuz sevginiz var.

Doğal Balık cazibenizle birleştiğinde büyüleyebilirsiniz. Çapkın dış görünüşünüze rağmen ona olan sevginizin, herhangi biri için hissettiğinizden daha nadir ve daha derin olduğunu anlayan birine ihtiyacınız var. Duygularınızın ve arzularınızın inanılmaz derecede akışkan doğasının, üstesinden gelinmesi zor olabilir; birileri, duygularınıza ayak uydurabildiğinde ve onları barındırabildiğinde sizi gerçekten sever. Özgür olmanıza ve kendi işinizi yapmanıza izin veren ancak eve döndüğünüzde orada olacak birini istiyorsunuz.

Sağlıklı günler dileriz 😊