Hangi Burçlar Hangi Burçlara Aşık Olur?

0
1658
burçlar

Her kesin kendine özgü bir sevgi dili vardır. Ne tür bir insanla uyumlu olduğunuzu öğrenmek istiyorsanız veya hoşlandığınız kişinin karşı taraftan beklentileri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız astroloji harika bir yol gösterici olabilir. Çünkü burçların da kendi içinde temel sevilme beklentileri vardır. Peki hangi burç nasıl sevilmek ister, nasıl kişilere aşık olur?

burçlar
Görsel: burçlar

Hangi burç hangi burçları sever?

1.    Boğa 

Bir toprak burcu olarak, çok sevecen ve çapkın biri olarak değil pratik ve mantıklı olmakla ün yapmışsınız. Ancak bu, hayatınızda romantizme yer olmadığı anlamına gelmez. Sonuçta yönetici gezegeniniz aşk ve güzellik gezegeni Venüs… Venüs’ün enerjisi, burcunuz için maddi alemde daha fazla hissedilir; bu nedenle partnerinizden hediyeler almayı seversiniz. Birisinin size sizi hatırlatan küçük bir şey alması bile çok şey ifade ediyor.

Ayrıca tüm zodyaktaki en şehvetli burçsunuz, bu da tüm duyularınızla temas halinde olduğunuz ve bütün duyularınıza hitap eden birine ilgi duyduğunuz anlamına geliyor. Lüks bir akşam yemeğinin ardından biraz yavaş ve romantik bir seks, biriyle ideal gecenizdir. Sizinle işleri ağırdan alabilen, yanınızda uyuyan, sabahların tadını çıkaran, sizinle fiziksel olarak bağlantı kurmanın küçük yollarını bulan (araba sürerken kucağınızda bir el gibi) biri, ideal sevgilinizdir.

2.    İkizler 

Başkalarına her zaman uzun süre ilgi göstermezsiniz İkizler; bu nedenle aşk söz konusu olduğunda, dikkatinizi çekebilecek biri ilk gereksiniminizdir. Programınız çok yoğun oluyor ve sık sık değişiyor, huysuz bir şekilde yavaşlamanızı istemek yerine yaşam tarzınıza ayak uydurup buna göre ayarlayabildiğinde birinin sizi önemsediğini biliyorsunuz. İlginizi çekmek zor olduğu için birisinin size yeni bir şey öğretebilmesini seviyorsunuz. Ve sizi entelektüel olarak uyarmaya devam edebildikleri sürece ilişkiniz de sürecek.

Birisi söylediğiniz her şeyi dinlediğinde ve düşünceli bir şekilde yanıt verdiğinde hayran kalırsınız. Hediyeler ve duygusal gösteriler itici değildir ancak sizin için kesinlikle ilginç bir kişilik kadar önemli değiller. Birisi sizi yeni bir randevu mekanıyla şaşırttığında veya yeni yatak odası fikirleri sunduğunda ona daha yakın hissedersiniz. Partnerinizle ne kadar çok eğlenirseniz, onu o kadar çok seversiniz; bu da onunla daha fazla macerayı beraberinde getirir.

burçlar
Görsel: burçlar

3.    Yengeç 

Aşk söz konusu olduğunda, ya ilişkinin yüzde 100’ündesiniz ya da değilsiniz sevgili Yengeçler. Güvenebileceğiniz ve açılabileceğiniz birini bulduğunuzda, hayatlarını olabildiğince güvenli ve rahat hissettirmek için elinizden gelen her şeyi yaparsınız. Bu nedenle, sevgilinizin sizi tamamen hayatına dahil etmesi çok önemlidir. İyiliğe karşılık verdiklerinde ve size taptıklarında gerçekten sevgiyi hissetmeye başlarsınız.

Partneriniz duygusal düzeyde sizinle eşleşmese bile (ki bunu yapmak zor çünkü en duygusal burçlardan birisiniz ve insanların size açılmasını çok kolaylaştırıyorsunuz) cıvıl cıvıl, gülünç, romantik anlarla sizi şımartmalarını seviyorsunuz. Sizin için mükemmel bir gece, televizyon karşısında sıcacık sarılmalardır. Bazı insanlar için fazla rahat ve güvenli görünen şey sizin için idealdir. İletişim kurması kolay, sizi hazırlıksız yakalamayan ve ilişkinin herhangi bir bölümünde acele etmeye çalışmayacak bir partner istiyorsunuz.

4.    Aslan 

Dikkat çekmeyi seviyorsunuz sevgili Aslanlar. Partnerinizin dünyasının merkezinde olduğunuza dair her türlü güvence, yalnızca onlara olan sevginizi artırır. Güle güle demeden önce yanağınıza küçük bir öpücük ya da gün boyu sevimli mesajlar sizi kraliyet ailesi gibi hissettirir. Partnerinizin sizi sosyal medyada paylaşıyor olması da hoşunuza gider çünkü gösteriş yapmayı seviyorsunuz. Yatak odasında, sizinle parmağınızı bile oynatmadan önce ilgilenilmesi gerekiyor. Ama sıra size geldiğinde onun aklını başından alacaksınız.

En cömert burçlardan birisiniz ve sahip olduğunuz her şeyi ona vereceksiniz, ama eğer sadık kalmanızı istiyorlarsa onların da aynı derece verici olması gerekiyor. Çiçekler veya çikolatalar gibi ara sıra sürpriz hediyeler, bir ilişkide sizi mutlu etmek için çok önemli. Yalnız zamana ihtiyacınız olduğunda ve sadece kısa bir şekerleme yapmak istediğinizde, partnerinizin sınırlarınızı anlamasını beklersiniz. Ancak daha hareketli tarafınız ortaya çıktığında, partnerinizin adım atması ve aynı derecede eğlenceli ve tatlı olması gerekir.

5.    Başak 

Partnerinizin hayatının mümkün olduğunca sorunsuz çalıştığından emin olmak için durmadan çalışırsınız. Biraz utangaç ve başkalarının mutluluğunu kendi mutluluğunuzun önüne koymaya meyilli olabileceğiniz için, başkaları için yaptığınız tüm işler için takdir edilmediğinizi hissedebilirsiniz. Yani partneriniz siz istemeden ne kadar yardım etmek için zaman ayırıyorsa o kadar mutlusunuz. Eylemler, sizin gibi toprak burçları için kelimelerden daha yüksek sesle konuşur. Tipik romantik jestler ve şiirsel aşk mesajları hoş olsa da, sevgisini göstermek için biraz daha derine inen birini istersiniz. Sizin için “Yaptığın her şey için teşekkür ederim” cümlesi, “Seni seviyorum”dan çok daha iyi.

burçlar
Görsel: burçlar

Başak burçlarının hayattaki nihai hedefi her şeyi herkesi mükemmelleştirmektir. Onları eleştirmenize ve biraz gevezelik etmenize izin veren biri, sizin için mükemmel bir eştir. İkiniz birlikte çalışarak istediğiniz “mükemmel ilişkiye” daha da yakınlaşabilirsiniz. Çok özel zevkleri olan bir mükemmeliyetçisiniz, tüm gereksinimlerinizi ve standartlarınızı karşılayan biri nadirdir. Ancak onu bulursanız, dünyanın en şanslı insanı gibi hissedersiniz.

Sağlıklı günler dileriz 😊