Annelik Yolunda

Kaş ve Kirpikleri Uzatmanın Sırrı

Kaş ve Kirpikleri Uzatmanın Sırrı

Her kadının hayali uzun kaş ve kirpiklerdir. Özellikle bakımlı kadınların en fazla önem verdiği alan kaş ve kirpikleridir.

Kimi kadının kaşları ve kirpikleri doğuştan gür, uzun ve kavisli olurken kimi kadınında seyrek, kısa ve şekilsizdir.  Fakat artık evde yapabileceğiniz çok basit yöntemler ile kaş ve kirpiklerin hızlı uzamasını sağlamak elinizde.

Evden çıkmadan yapacağınız basit yöntemler ile hayalinizdeki kaş ve kirpiklere sahip olabilirsiniz.

Kadın olmak oldukça zahmetlidir. Saçtan kirpiğe kadar bakım yapan canlıya kadın denir. Evet, bakım yapmayı biraz abartıyor olabiliriz ama bu doğamızda var.  Öyle ki her soruna bir çözüm yolu bulabilmekte süper güçlerimiz arasında.

Kaş ve Kirpiklerimi Nasıl Uzatırım?

Gelelim konumuza, kaş ve kirpiklerimizi basit yöntemler ile uzatmanın sırrını maddeler halinde sıralamamız gerekirse;

Ufak bir sır, fırçanıza birkaç damla E vitamini yağı damlatmanız günlük bakım ile kaşlarınızı ve kirpiklerinizi besleyerek daha gür ve yumuşak gösterecektir.

Pamuğa birkaç damla zeytinyağı dökün ve kaşlarınıza sürüp beş dakika kadar bekletin. Daha sonra yıkayın ve yumuşacık saçların, kaşların ve kirpiklerin keyfini çıkarın. İstediğiniz sonuca varana kadar bu uygulamaya düzenli bir şekilde devam edin.

Kirpik fırçanıza bir miktar vazelin sürün, kaş ve kirpiklerinize uygulayın. En

önemlisi ise bu işlemi gece uyumadan önce yapmanız. Gece sürün sabahları da ılık su ile yüzünüzü durulayın. Düzenli kullanımla sonuç mükemmel olacak.

Kaş ve Kirpik Uzatma Serum Tarifi

Evde hazırlayabileceğiniz doğal ve basit yöntemle ile kaş ve kirpiklerin hızlı uzamasını sağlamak elinizde işte kaş ve kirpikleriniz için serum tarifi.

Malzemeler

Hazırlanışı ve Kullanımı

Malzemeleri bir kap içerisinde iyice karıştırın ve geceleri uyumadan önce kaş ve kirpiklerinize uygulayın. Tekrar tekrar dile getirdiğim kaş ve kirpiklerin hızlı uzamasını sağlamak elinizde cümlesini asla unutmayın. Hatırlatmak isterim ki geceleri asla makyajınızı temizlemeden uyumayın ve başkalarının makyaj malzemelerini kullanmayın.  Sağlık ve güzellik paralel ilerleyen kavramlardır. Sağlıklı ve güzel kalın.

Exit mobile version